Yapılan görev değişiklikleri sonrasında Erenler’e ise şark hizmetinden dönen 2016 - 2018 yıllarında Kaynarca'da sevilen ve başarılı olan Başkomiser Sait Özmen Erenler İlçe Emniyet Müdür Vekili olarak atandı.

Yapılan görev değişiklikleri ile Akyazı ilçe Emniyet Müdürlüğünde müdür ve 7 personel merkeze alınırken Akyazı’nın yeni emniyet müdürü 2’nci sınıf Emniyet Müdürlüğü’ne terfi eden Adapazarı İlçe Emniyet Müdürü Güven Alan oldu.

Akyazı ilçe Emniyet Müdürlüğünde Emniyet müdürü, 2 Komiser ve 3 polis memuru merkeze alındı. Sakarya İl Emniyet Müdürü Selçuk Doğuş, Akyazı İlçe Emniyet Müdürü Yılmaz Demirel ve İlçe Emniyet Müdürlüğünde görevli biri emniyet amiri olan 2 Komiser ve 3 Polis memurunu ilçe emniyetinden alarak merkezde başka yerlerde görevlendirildi.

AKYAZI'YA ÇOK SAYIDA KOMİSER VE POLİS ATANDI!

Merkez’de Emniyet Müdür Yardımcılığı görevine atanan Akyazı İlçe Emniyet Müdürü Yılmaz Demirel’in yerine ise Adapazarı’nda yaptığı çalışmalar ile dikkat çeken ilçe Emniyet müdürü Güven Alan atandı. 3’ncü sınıf emniyet müdürüyken geçtiğimiz günlerde terfi ederek 2’nci sınıf Emniyet Müdürü rütbesi alan Alan’ın yanı sıra ilçeye çok sayıda komiser ve polis memuru da atandı.

Adapazarı İlçe Emniyet Müdürü Alan’ın Akyazı’ya atanmasının ardından boşalan Adapazarı İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne ise Erenler İlçe Emniyet Müdürü İshak Göz getirildi.

Advert