EKONOMİ
Giriş Tarihi : 29-10-2022 08:44

Kaynarcalı cambazlar da destek verdi

Sakarya Ticaret Borsası’sında Canlı Hayvan, Ham Deri, Et ve Et Ürünleri Toptan Ticareti ile ilgilenen firmaların yer aldığı 1. Meslek komitesinde Beyaz Liste ile aday olduğunu açıklayan Davut Polat’a Kaynarcalı Ticaret Borsası Meclis Üyesi kasap Kenan Akcan ve bazı canlı hayvan ticareti cambazlar da destek verdi. 

Kaynarcalı cambazlar da destek verdi

Davut Polat, önceki akşam düzenlediği yemekli toplantıda sektör temsilcileri ile bir araya geldi. Düzenlenen toplantının ev sahipliği Polat yaparken toplantıya Kırmızı Et Üreticileri Birliği Genel Başkanı Bülent Tunç, Sakarya Kasaplar Odası Başkanı Levent Büyükdemir, Sakarya Besiciler Odası Başkanı Halit Karaduman, Sakarya İli Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği Başkanı Hakan Candemir, Adapazarı Kırmızı Et Birliği Başkanı Cimşit Berke, Adapazarı Kasaplar Temin Tevzi Kooperatif Başkanı Fatih Pehlivan, Sakarya Ağrılılar Derneği Başkanı Mehmet Demir, Ferizli Süt Birliği Başkanı Hasan Çakır, Karasu Süt Birliği Başkanı Yusuf Civelek, Akyazı Süt Birliği Başkanı Hüseyin Kurt, Sakarya Ticaret Borsası Meclis Üyesi Kenan Akcan katıldı.

BİRLİK VE BERABERLİK MESAJI

Düzenlenen toplantıda konuşan Polat, “Bugün burada bir araya geldiğimiz çok değerli insanlara teşekkür ediyorum. Birlik ve beraberlik içerisinde, sektörümüzün sorunlarının çözümünde daha aktif görev almak için çıktığımız bu yolda şahsıma gösterilen destekten dolayı onur duydum. Amacımız, sektörümüzü Sakarya Ticaret Borsamızda en iyi şekilde temsil ederek üyelerimizin sesi olmaktır” dedi.

 

TAM DESTEK

Toplantıya katılan sektör temsilcileri ve başkanların tamamı 1 Kasım’da gerçekleştirilecek olan seçimlerde Beyaz Listeden sandığa gidecek olan Davut Polat ve ekibine tam destek verdiklerini açıkladı

AdminAdmin