GÜNCEL
Giriş Tarihi : 05-05-2023 06:34   Güncelleme : 05-05-2023 08:51

Kılıçdaroğlu Salı günü Sakarya'da

Cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu, Cumhurbaşkanı Yardımcısı adaylarından, Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu,  İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, 9 Mayıs Salı günü Saat 17:00’de  Sakarya’da miting düzenleyecek.

Kılıçdaroğlu Salı günü Sakarya'da

Millet İttifakı partileri, 9 Mayıs Salı günü saat 17:00’de yapılacak miting için kolları sıvadı ve hazırlıklarını yapmaya başladı.  Millet İttifakı oluşturduğu çalışma komisyonu ile görev dağılımı yaparak, organizasyonun Sakarya ilinde, Demokrasi Meydanında (Kent Meydanı) sağlıklı bir şekilde yürütülmesi için tüm ayrıntıları gözden geçirmeye başladı.

DEVA PARTİSİ İL BAŞKANI AÇIKLADI 

 Konuyla ilgili DEVA Partisi İl Başkanı Ercan Başnuh tarafından  yapılan açıklamada, “Partimizin de Millet İttifakı bileşenleri ile desteklediği ve Cumhurbaşkanı Adayımız olan 13. Cumhurbaşkanı Adayı Sayın Kemal Kılıçdaroğlu, Cumhurbaşkanı Yardımcısı Adaylarımız; Saadet Partisi Genel Başkanı Sayın Temel Karamollaoğlu, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Ekrem İmamoğlu ve Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Mansur Yavaş,  9 Mayıs 2023 Salı günü, Saat: 17.00’de Sakarya’da Demokrasi Meydanında  olacaklar. Sakarya’ya gösterdikleri ilgi için teşekkür ettiğimiz başta 13.ncü Cumhurbaşkanı adayı Sayın Kemal Kılıçdaroğlu olmak üzere, Millet İttifakının Cumhurbaşkanı Yardımcısı adayları ile Tüm Halkımızı Demokrasi Meydanında buluşmaya, hep birlikte #Haydi Türkiye, #Haydi Sakarya çağrısını birlikte yapmaya, davet ediyoruz.” ifadeleri kullanıldı.  

AdminAdmin