SİYASET
Giriş Tarihi : 22-10-2022 07:16   Güncelleme : 22-10-2022 07:23

Kocaeli Milletvekili Sami Çakır Kaynarca’da çeşitli ziyaretlerde bulundu

AK Parti Teşkilat Başkanlığı tarafından düzenlenen “2023’e Doğru Şehir Buluşmaları” programı kapsamında Kocaeli Milletvekili Sami Çakır Kaynarca’da çeşitli ziyaretlerde bulundu.   Milletvekili Sami Çakır, AK Parti Sakarya İl Başkan Yardımcısı Ömer Arslan, İl Başkan Yardımcıları Harun Şen ve Kürşat Kılıç’ın da katıldığı ziyaretlere Kaynarca Belediye Başkanı Murat Kefli, başkan yardımcıları Ali Akgünoğlu ve Mustafa Özer, ilçe Başkanı Ahmet Köseoğlu da eşlik etti. 

Kocaeli Milletvekili Sami Çakır Kaynarca’da çeşitli ziyaretlerde bulundu

Kocaeli Milletvekili Sami Çakır’ın ilk durağında ilçe yönetimi, kadın ve gençlik kolları yöneticileri ile mahalle başkanları ile toplantı yaptı. 

Daha sonra ilk ziyaret Kaynarca Belediyesi’ne yapıldı. Kaynarca Belediye Başkanı Murat Kefli, Kocaeli Milletvekili Sami Çakır’a, Belediye’nin çalışmaları ve ilçedeki ekonomik gelişmeler hakkında bilgi verdi. Sami Çakır, “İnsanoğlunun ihtiyaçları hiç bitmez. Akşam yatarken çok şükür hiç ihtiyacımız kalmadı diye yatsak sabah kalktığımızda yeni ihtiyaçlar çıkar. İhtiyaçlara göre havza bazlı planlama yapmak gerekir.

Cuma namazından sonra maden işçileri ve şehitler için ilçe pazar yerinde helva dağıtıldı. 

Programın öğleden sonraki bölümünde ise esnaf ziyaretleri yapıldı, kahvehanelerde vatandaşlarla görüşüldü.  Eski parti yöneticilerine ziyaret edildi. - SEDAT BALTA

AdminAdmin