SİYASET
Giriş Tarihi : 12-05-2023 09:02   Güncelleme : 12-05-2023 09:13

MHP Kaynarca Turnalı mahallesinde açık hava toplantısı yaptı

MHP Grup Başkanvekili Sakarya Milletvekili Levent Bülbül ve MHP milletvekili adayı Ali Halil, Kaynarca Turnalı mahallesinde düzenlenen açık hava toplantısına katıldı. MHP milletvekili adayı Ali Halil’in de köyü olan Turnalı’da vatandaşlar toplantıya geniş katılım sağladı. MHP Sakarya İl Başkanı Oğuz Alkaş, Kaynarca İlçe Başkanı Ekrem Baldan, Kaynarca Muhtarlar Derneği Başkanı Türkan Öner, Kaynarca Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Özer  milletvekili adaylarına eşlik etti. 

MHP Kaynarca Turnalı mahallesinde açık hava toplantısı yaptı

SANDIKLARI PATLATACAĞIZ

Turnalı meydanındaki Atatürk Anıtı önünde vatandaşlara seslenen Bülbül, “14 Mayıs’ta sandıkları patlatarak sayın Cumhurbaşkanımızı birinci turda seçtireceğiz. Cumhur İttifakı’nı en büyük çoğunlukla Meclis’te yer almasını sağlayacağız ve Milliyetçi Hareket Partisi’ne büyük bir güç vereceğiz inşallah” diye konuştu. 

 

CUMHURBAŞKANIMIZA GÜVENİYORUZ

Dokuz birbirine benzemeyen yapının bir araya gelerek hayırlı bir iş yapmasının mümkün olmadığını ifade eden MHP Sakarya milletvekili adayı Levent Bülbü, “Biz Milliyetçi Hareket Partisi, Cumhurbaşkanımıza güveniyoruz, o milletine güveniyor. Cumhur İttifakı kaya gibi Cumhurbaşkanımızın arkasında. Atacağı her adımda bu zamana kadar olduğu gibi. Ama öbür tarafta bir tane şoför koltuğu var. 8 Kişi aynı anda oraya oturma gayreti içerisinde” diye konuştu. 

MHP milletvekili adayı Ali Halil, hemşehrilerinin kendilerine gösterdikleri ilgi ve verdikleri desteğe teşekkür etti. 

MHP Sakarya milletvekili adayları Levent Bülbül ve Ali Halil, açık hava toplantısından sonra Büyükyanık ve Yeşilova mahallelerine giderek kahvehanelerde halkı selamladılar.

 

AdminAdmin