SİYASET
Giriş Tarihi : 06-11-2022 16:52   Güncelleme : 06-11-2022 17:58

Millet İttifakı İYİ Parti Kaynarca İlçe Kongresi’nde tek vücut oldu

İYİ Parti Kaynarca 3. Olağan İlçe Kongresi yapıldı. Tek listeyle gidilen kongrede İlçe Başkanlığına yeniden Celal Sağır seçildi. Millet İttifakı İlçe Başkanları kongreye katılarak İYİ Parti’ye destek verdiler. 

Millet İttifakı İYİ Parti Kaynarca İlçe Kongresi’nde tek vücut oldu

İL BAŞKANI KILIÇASLAN

İYİ Parti Sakarya İl Başkanı Selçuk Kılıçaslan, “Seçimlerde problem yaşamamak için hızlı bir şekilde ilçe kongrelerimizi tamamlıyoruz. 4 Aralık tarihine kadar tüm kongrelerimizi tamamlamış olacağız. Ardından Ocak ayında il kongremizi de tamamlayıp yeni il başkanımız ve yeni il yönetimlerimizle seçime tam ve kamil anlamda hazır olmaya çalışacağız. Kaynarca ilçe kongremizi onurlandıran sivil toplum kuruluşlarının başkanlarına, Millet İttifakı değerli ilçe başkanlarına değerli Kaynarcalılara çok teşekkür ediyorum, saygılarımı sunuyorum” diye konuştu.

 

YÜKSEK KATILIM

Katılımın yüksek olduğu Kongre’ye İl Başkanı Selçuk Kılıçaslan, Adapazarı İlçe Başkanı Serdip Dokumacı, CHP Kaynarca İlçe Başkanı Ersan Ceylan, Saadet Partisi Kaynarca İlçe Başkanı Mustafa Tan, DEVA Partisi Kaynarca İlçe Başkanı Ünal Özturhan, İYİ Parti Ferizli İlçe Başkanı Mehmet Ata, İYİ Parti Serdivan İlçe Başkanı Ahmet Uçak, Akyazı ilçe Başkanım Fatih Çakmak ve İl Gençlik Kolları Başkanı Yunus Aydemir, Kaynarca Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Kadir Yazgan, Kaynarca Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Tuncay Göktaş, Kaynarca Esnaf Kefalet ve Kredi Koop. Başkanı Azmi Çelebi, Kaynarca Muhtarlar Derneği Başkanı Türkan Öner, parti yöneticileri, üyeleri ve vatandaşlar katıldı. 

 

Parti binasında yapılan Kongre’de saygı duruşu ve İstiklal Marşı’ndan sonra Divan Başkanlığı seçildi. İlçe Başkanı Celal Sağır’ın faaliyet raporunu okumasından sonra çalışma raporu okundu. Raporlar üyelerce oy birliği ile onaylandı. 

 

YENİ YÖNETİM VE İL DELEGELERİ

Tek listeyle gidilen seçimde Celal Sağır yeniden İYİ Parti Kaynarca İlçe Başkanlığına seçildi. 24 Kişiden oluşan yönetim kurulu ve 10 kişiden oluşan il kongresi delegeleri şu isimlerden oluştu. 

 

YÖNETİM KURULU

Celal Sağır (Başkan)

İhsan Çavdar

Erdoğan Özmen

Nafiz Altıntaş

Hüseyin Altaylı

Selma Özdemir

Serpil Sağır

Gülşen Özmen

Gülten Eroğlu

Sebahattin Öden

Erdem Kaymak

Azem Eren

Metin Kaba

Hayati Şen

Mithat Adıgüzel

Şener Düzgün

Necmettin Tulgar

Adalet Gedikli

Mehmet Çobanoğlu

İrfan Acar

Coşkun Tekintuğ

Yaşettin Karaoğlu

Celal Özcan

Salih Özdemir

 

İL DELEGELERİ

Celal Sağır

İhsan Çavdar

Aytekin Karlıdağ

Erdoğan Özmen

Nafiz Altıntaş

Celal Özcan

Mehmet Çobanoğlu

Halil Özdemir

Hüseyin Altaylı

Yaşettin Karaoğlu

AdminAdmin