GÜNCEL
Giriş Tarihi : 11-01-2023 11:09

Murat Kefli, yol, park, dere ıslahı konusunda yapılacak çalışmalar hakkında bilgi verdi

Kaynarca Belediye Başkanı Murat Kefli, ilçe genelinde yol sorunlarının tek tek belirlenip sıcak ve soğuk asfalt çalışmasına başlanacağını duyurdu. İlçedeki parkların yenilenmesi için ihale açacaklarını da belirten Kefli, “Büyükşehir Belediyesi tarafından çalışmaları süren grup yollarımızın tamamlanmasından sonra, Kaynarca Belediyesi olarak yol ve üstyapı çalışmalarımızı yapacağız” dedi. 

Murat Kefli, yol, park, dere ıslahı konusunda yapılacak çalışmalar hakkında bilgi verdi

Önümüzdeki dönemde yol, park ve dere ıslahı konusunda yapılacak çalışmalar hakkında bilgi veren Murat Kefli, “Kaynarca da her yer tek tek  gezilerek belirlenen eksiklikleri tamamlanarak çalışmalarımızı  sıcak asfalt ve soğuk asfalt çalışmaları ile birleştirerek tüm yollarımızı en iyi şekle getireceğiz. Tüm parklarımızın yenilenmesi için ihale çalışmaları başladı, Seyran Deresi ıslahı için 60 milyonluk ihale gerçekleşerek çalışmalar hızla devam edecek. Grup yollarımızın ardından Biz de Kaynarca Belediyesi olarak birikimlerimizin hepsini üst yapı için harcayarak istenen özlenen Kaynarca’nın güzelliğine güzellik katacağız” dedi. 

Kaynarca Belediyesi Ekipleri, köylerde bakım onarım çalışmalarını sürdürüyor. Ayrıca yeni açılan mahalle yollarına altyapı malzemesi atılarak zemin sağlamlaştırılıyor.- SEDAT BALTA

AdminAdmin