Bu yıl Sakarya Amatör Süper Lig'de oynayacak Kaynarcaspor için güçlü bir yönetim oluşturmak amacıyla toplantı yapıldı. Belediye Başkanı Kadir Yazgan'ın girişimiyle oluşturulan yeni yönetim kurulu için yapılan toplantıya ilçenin her kesiminden iş insanları davet edilerek sezon öncesi görüş alışverişinde bulunuldu. 

Toplantıda konuşan Belediye Başkanı Yazgan, "Bir önceki dönem Ali Osman Halil başkanlığındaki yönetim Kaynarcaspor'umuzu şampiyon yaparak Süper Lig'e çıkardı. Bizim görevimiz de Kaynarcaspor'un Süper Lig'de ilçemizi en iyi şekilde temsil etmesi olacaktır. Biz birlikte güçlüyüz anlayışıyla hiç kimseyi dışlamadan güç birliğine gitme konusuna herkesin destek verdiği için teşekkür ediyorum" diye konuştu. 

Kaynarcaspor'un yeni yönetim döneminde başkanlığını üstlenmesi konusunda fikir birliğine varılan Muhtarlar Derneği Başkanı Şafak Altıntaş, "Kulübü başkanlık taslayarak değil kardeşlik hukuku ile birlik beraberlik ile yönetmeye adayım. Futbolda ekip ruhu nasıl önemliyse, yönetimde de ekip olmak çok önemlidir. Yeni dönemin hayırlı olmasını dilerim" dedi. 

Toplantıda söz alanlar görüşlerini açıklarken, iş insanları ilk aşamada verecekleri destek miktarlarını da taahhüt ettiler. - SEDAT BALTA 

Advert