SİYASET
Giriş Tarihi : 03-04-2023 12:07

Zafer Partisi Kaynarca ilçe Başkanlığına atama

Zafer Partisi, Sakarya’da yapılanmasını hızla sürdürürken Adapazarı, Serdivan, Arifiye, Sapanca, Kaynarca ilçe teşkilatlarına 5 yeni atama gerçekleştirdi.

Zafer Partisi Kaynarca ilçe Başkanlığına atama

Zafer Parti İl Başkanlığı’ndan yapılan açıklamada, Kaynarca İlçe Teşkilatına Kurucu Başkan olarak Mustafa Bahadır’ın atandığı belirtildi. 

Zafer Partisi’nden yapılan açıklama şöyle: “Cumhurbaşkanlığı adaylığı için 100.000 imza toplanması sürecinde Ata ittifakını oluşturan tüm paydaşları ile koordineli ve uyum içerisinde başarılı bir kampanya süreci yürüten Zafer Partisi Sakarya İl Başkanlığı, bir yandan da ilçe teşkilatlarına 5 yeni atama gerçekleştirdi. Seçim sürecinin başlaması ile birlikte başarılı imza süreci sonrasında Atatürkçü ve Türk Milliyetçilerinin rüzgarını arkasına alan Zafer Partisi İl Başkanlığı, ilçelerde de güçlü bir siyasi teşkilatlanma yapısına kavuşmak adına çalışmalarını devam ettiriyor.

Zafer Partisi İl Başkanlığından yapılan açıklama ile Adapazarı İlçe Teşkilatına Kurucu Başkan olarak Kadir Çolak, Serdivan İlçe Teşkilatına Kurucu Başkan olarak Yasin Tosun, Arifiye İlçe Teşkilatına Kurucu Başkan olarak Ali Pervane, Sapanca İlçe Teşkilatına Kurucu Başkan olarak Halit Müftüoğlu, Kaynarca İlçe Teşkilatına Kurucu Başkan olarak Mustafa Bahadır’ın atandığı belirtildi. Atamaları gerçekleştirilen Kadir Çolak, Yasin Tosun, Ali Pervane, Halit Müftüoğlu ve Mustafa Bahadır atama yazılarını Zafer Partisi Sakarya İl Başkanı Av. Yücel Tercan’dan teslim aldı.” - SEDAT BALTA

AdminAdmin