SİYASET
Giriş Tarihi : 05-05-2023 06:18

Başkan Yüce sözünü tekrarladı: "Kaynarca'da asfaltlanmamış yol kalmayacak"

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, Kaynarca Topçu köyü Dağağzı mahallesinde partisine destek için vatandaşlarla bir araya geldi. Başkan Yüce, yeni asfalt sezonunda Kaynarca’da asfaltlanmamış yol kalmayacağını söyledi.

Başkan Yüce sözünü tekrarladı:

Başkan Yüce’ye ziyaretleri esnasında Kaynarca Belediye Başkanı Murat Kefli, Ak Parti Kaynarca İlçe başkanı Ahmet Köseoğlu ve partililer eşlik etti.  Kaynarca Belediye Başkanı Murat Kefli ise, “Başkanımızın Kaynarca’ya sözü var. Her zaman sözünü tuttu. İlçemizin altyapısını ve üstyapısını tamamen yenileyecek ve daha güzel bir görünüme kavuşturacağız” ifadelerini kullandı.

Başkan Ekrem Yüce: “Göreve geldiğim günden bu yana 4 yıl geçti. Halka hizmet hakka hizmettir düsturunu benimsedik, vatandaşımızın yararına birçok yatırım ve hizmeti hayata geçirdik. Kaynarca’da yatırımlarımıza ve hizmetlerimize ilçe belediyemizle birlikte devam ediyoruz. Yıllardır süre gelen altyapı sorununa 120 Milyon TL’lik bir yatırım yaparak çözüme kavuşturuyoruz. Altyapı çalışmaları hız kesmeden devam ediyor. Asfalt sezonumuzda başladı. Kaynarcamızda bu sezon asfaltlanmamış yol kalmayacak. Altyapısıyla üstyapısıyla Kaynarcamızı yeni bir görünüme kavuşturacağız” dedi.

AdminAdmin