KÜLTÜR - SANAT
Giriş Tarihi : 07-06-2022 06:15

Halk Eğitim Merkezi kursiyerleri sergisi açıldı

Kaynarca Halk Eğtim Merkezi tarafından düzenlenen Hayat Boyu Öğrenme Haftası etkinlikleri kapsamında açılan yıl sonu sergisi açılışı Kaynarca Şehit Ömer Akkuş Anadolu Lisesi bahçesinde gerçekleştirildi. 

Halk Eğitim Merkezi kursiyerleri sergisi açıldı

Kaymakam Mehmet Ali Karatekeli, Belediye Başkanı Murat Kefli, protokol mensupları, davetliler ve çok sayıda Kaynarcalının katıldığı etkinlikte konuşan Kaynarca Halk Eğitim Merkezi Müdürü Ayhan Alıkçı, “Kaynarca olarak Sakarya’nın en çok etkinlik gerçekleştiren, kurs açan Halk Eğitim Merkezi olmamızda bize destek veren sayın Kaymakamımıza ve Belediye Başkanımıza çok teşekkür ederim” dedi. 

 

İstiklal Marşı ve saygı duruşundan sonra bu yıl uluslararası, ulusal ve il düzeyindeki spor karşılaşmalarında başarı kazananlara ödülleri Kaymakam Mehmet Ali Karatekeli, Belediye Başkanı Murat Kefli ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Harbi tarafından verildi. 

 

Turnalı ve Atatürk okullarının folklor ekiplerinin oyunlarından sonra müzik dinletisi ve tiyatro gösterisi yapıldı. Resim, el sanatları, nakış sergilerinin açılışı ve gezilmesinden sonra spor kursu öğrencilerinin gösterilerine yer verildi. - SEDAT BALTA

Haberin Videosu : Halk Eğitim Merkezi sergisi açılışında folklor gösterisi Haberin Galerisi : Kaynarca Halk Eğtim Merkezi Sergisi açıldı

Admin

AdminAdmin