KÜLTÜR - SANAT
Giriş Tarihi : 24-10-2022 08:07   Güncelleme : 24-10-2022 08:39

Karaboğaz’da bir dizi çekimine daha başlandı

Çeşitli dizi film ve filmlerde mekan olarak kullanılan Kaynarca Karaboğaz kumsalında 'Esaret' isimli yeni bir dizi filmin çekimlerine başlandı. 

Karaboğaz’da bir dizi çekimine daha başlandı

Çok yakında Kanal 7’de yayınlanacak dizinin çekimlerine Karaboğaz’da başlandı. Bir aşk hikayesinin anlatıldığı ve 70 Kişilik kadroyla çekileceği belirtilen film için Karaboğaz sahilinin kumsal bölgesine plato kuruldu. Filmin konusunun Afrika’da bir çölde başladığı ve Karaboğaz kumsalında bu bölümlerin çekileceği öğrenildi. Filmde Faslı bir kadın oyuncu ve Cenk Torun rol alıyor. 

Arifağa köyü eski Muhtarı Fatih Bekir Poyraz, “Bölgenin filmcilerin ilgisini çekmek için çok girişimlerimiz olmuştu, amacımıza ulaştık” diye konuştu.

İ Başrollerini  Cenk Torun ve güzelliğiyle herkesi etkisi altına alan Mahassine Merabet’in paylaşacağı Esaret, bir yanda kibri ve intikam hırsıyla yanıp tutuşan Oğuz, diğer yanda günahsız olduğu halde kendine biçilen rolü üstlenmeye hazır Firuze… Demirhanlı ailesinin veliahdı Oğuz ve ikiz kardeşini öldürdüğünü düşündüğü Firuze’nin intikamla yoğurulan aşkı Esaret ile ekranlardaki yerini alacak.

Demirhanlı Konağı acı bir haberle sarsılır. Ailenin lideri, kudretli Orhun Demirhanlı’nın ikiz kız kardeşi Afrika’da öldürülmüştür. Failleri cezalandıran Orhun’a, artık yüreğindeki intikam ateşi yön verecektir. Afrika’dan dönerken içinde kor bir ateş, yanında ise köle bir kız olan Hira vardır. Bundan sonra ne dünya eskisi gibi olacaktır ne de Orhun Demirhanlı.

 

Kader, çöl rüzgârlarını  sürüklerken; bir mağrur ile bir mağdur aynı yoldadır artık. Ve ESARET başlamıştır bir kere.

 

Yönetmen: Ayhan Özen – Serkan mut
Senaryo: Başak Yazı Odası
Oyuncular: Mahassine Merabet, Cenk Torun, Ali Yağız Durmuş, Hilal Anay, Melahat Abbasova, Mustafa Şimşek, Zeki Ocak, Esra Demirci, Pervin Mert, Yağmur Çelik, Yaren Yıldırım, Kerem Tanık, Cerensu Gülnaz Çelik, Bülent Ergün, Başak Durmaz, Öncil Aktarıcı, Gözde Erdem, Sinem Karaçoban,
Müzik: Minör
Sanat Yönetmeni: Müslüm Çalasın
Tür: Drama
Yapım Şirketi : Karamel Yapım

- SEDAT BALTA 

AdminAdmin